| anonim_4396 a întrebat:

Imi explica si mie cineva ce-i asa mare lucru sa-i dai flori unei fete? Sau voi fetelor, de ce va emotionati asa tare cand primiti o planta? Nu urasc florile dar mi se pare naspa sa primesti asa ceva, parerea mea. Sunt fata si stiu ca n-o sa ma credeti din cauza numelui, probabil, in fine

5 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Numele spune tot. degeaba ma chinui sa-ti explic.

| Doub a răspuns:

Idk, fiecare fată cu gusturile ei, nu?

| R0R0 a răspuns:

E frumos sa stii ca cineva se gandeste la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca parintii tai sau altcineva ti-ar cumpara un Lamborghini, o vila ca lumea sau ce stiu eu ce te-ar face cea mai fericita, de ce te-ai emotiona asa de tare? hmm? Ca si alea sunt doar niste simple obiecte...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru că s-a gândit să facă asta, iar florile sunt drăguţe.