| lavinia_4786 a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie niste parole la messenger mai deosebite.Multumesc! Fundita!

2 răspunsuri:
| Adetomi27 a răspuns:

Buna, cele mai,, deosebite'' parole sun cele de genul,, n1hsfeu838yeHGF'' dar la ele trebuie sa iti faci o notita in tel cai nu le prea poti tine minte
Daca vrei idei de parole uite
-Numele animalutului tau(daca ai);
-Desenul tau favorit
-Numele tau alaturi de porecla ta(poate sa fie o porecla pe care numai tu o foloseti);

P. S:Sunt multe idei de parole.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mnoh`... ce sa zic sa-ti dau o ideea uite de ex. ai putea sa-ti scrii numele tah sau porecla tah si numele pr tai cele mai bunesau numele si porecla...succes:*