Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2921174intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Mai
SATI 277.497AFISARI
138.067VIZITE
124.173V. UNICI

In afara de caras, care peste mai are oase putine.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    Raspuns anonim:

Somnul, stiuca, salaul...ma refer la ce ai putea pescui! Asa... fugi si cumpara... ceri peste fara oase...cred ca si linul!

• 16 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    File de somon.
  • a răspuns:
    Hamsie laughing si pesti ce au oasele subtirele
  • a răspuns:
    Carasul are oase putine?
  • a răspuns:
    Cod, merluciu
  • a răspuns:
    Are dreptate Taly... codul are doar sira spinarii... si e foarte bun la gust, unul dintre pestii mei preferati.
  • a răspuns:
    Merluciu si are si gust bun
  • a răspuns:
    Macroul, din cate stiu.
  • a răspuns:
    Incearca pangasius! nu are nici un os!
  • a răspuns:
    Stiuca iti zice un pescar inrait
  • Raspuns anonim:
    Crissu (mereu iti schimbi numele laughing ) File nu-i problema, dar este peste deja dezosat, eu zic de peste intreg.
    alexdop21 De hamsii stiu, dar aia sint pestisori mici, pe aia ii manici fara probleme.
    Dmonik nu pescuiesc, nu-mi place sa stau cu undita-n mina, dar voiam sa stiu ce sa cumpar, pentru ca nu-mi place pestele cu multe oase. Ma apuca nervii, ca in loc sa bag la jgheab, stau si tot scot oasele din ei happy
  • Raspuns anonim:
    Multumesc frumos tuturor, inclusiv celor care or sa-mi mai raspunda happy
  • Raspuns anonim:
    Multumesc..pup...Broscoiul!
    E de la broscoi, nu? Vai de mine....si in lumea voastra va mancati intre voi?
  • Raspuns anonim:
    Dmonik ce broscoi, ce zici acolo? Eu sint broasca cea riioasa si cu ochii bulbucati. Si in sfirsit m-a pupat o printesa, ma transform in printul fermecat cu vila, ferari la usa si multi bani in cont... sau nu... ramina broasca cea hidoasa rolling on the floor
  • Raspuns anonim:
    Bună.
    Macrou, rechin.
    Pa, pa.
  • Raspuns anonim:
    Ei hai Legiuitoarea ca rechinu n-are oase, are cartilagii. Singurele oase veritabile la rechin sint coltii. Si ca sa inchei, coltii i se schimba mereu, pe masura ce se rup, cade ala rupt si creste altul. Are coltii dispusi in siruri si nu-l afecteaza lipsa unui dinte, sirul din fata sau spatele lui, face treaba... adica nu lasa prada sa scape rolling on the floor
  • Raspuns anonim:
    Pai sa incercam si stiuca, o fi buna la gust? happy