| anonim_4396 a întrebat:

In ce zodie sunteti? Cine e nascut in luna Mai? Cine e in zodia taurului?

Răspuns Câştigător
| Prada_Niku_1991 a răspuns:

Sora mea era in zodia taur, nascuta pe 15 mai... dar a murit in incendiu... crying

15 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Eu sunt taur!

| Afãrinツ a răspuns:

Sunt in zodia gemeni, nascuta pe 2 iunie.
Presupun ca esti taur (logic) laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Afãrinツ):

Daaaa, gandesti frumos si bine. Caut sa vad daca mai e cineva "fix" in aceeasi data cu mine. Gemenii sunt persoane f ambitioase...Dar acum ma intereseaza... taurasii.

| Prada_Niku_1991 a răspuns (pentru floresdemayo):

Sora mea era in zodia taur, nascuta pe 15 mai... dar a murit in incendiu... crying

| Afãrinツ a răspuns:

Cool! Cati ani ai totusi?

| Afãrinツ a răspuns:

Pai ce sa spun... multi inainte kiss

| Afãrinツ a răspuns:

Dap. 15 jumate

| Neinteresantul a răspuns:

Eu sunt Taur de Mai.

| floresdemayo a răspuns (pentru Neinteresantul):

Ce draguț "sună" taur de mai! E un secret... data? Stii, cand eram mică, eram mândră că sunt in zodia asta. Până si desenul meu preferat era: http://www.trilulilu.ro/......te-disney, cu acel tăuraș care iubea fluturasii, florile si libertatea. Cine mai era ca el? Era maaare si tot atat de sensibilă era si inima lui...

| Neinteresantul a răspuns (pentru floresdemayo):

Erai mandra? Acum nu mai esti? happy Data e secreta si sunt mandru de zodia mea. As comenta ceva despre fetele din zodia taur, dar ma abtin. happy
Haha, apropo de taurasul ferdinand, exact asa sunt eu laughing)

| floresdemayo a răspuns (pentru Neinteresantul):

Mandră, e prea mult spus.Sa zicem ca nu as schimba-o pentru nici o altă zodie. Prefer luna Mai, e luna mea de suflet. Sunt nascuta la mijlocul ei, pe 15, nu vad de ce ar fi un secret. Pâna si mamica mea e tăuraș (4 mai), si cătelușul meu (3 mai)... Iubesc zodia asta. Stiu multe despre toate zodiile, am fost foarte pasionată de ele in trecut, le-am studiat in amanunt pe fiecare in parte, colega mea...are si facultatea de fizică-astrologie, mi-a descris personalitatea ca-n palmă, dar ea tine cont neaparat si de ora nasterii si de an etc. Asa ca nu poti caracteriza toate fetele din zodia taurului la un loc. Si nici toti băietii nu sunt la fel, cu toate ca sunt tauri.E vorba si de decadă, in fine, de foarte multe. Te las cu secretele tale.

| Neinteresantul a răspuns (pentru floresdemayo):

Stiu si eu destul de multe, iar in ceea ce priveste fetele din zodia taur, mi-am cam format o parere din observatii si mici experiente care m-au afectat in mod indirect. Prefer sa nu spun in public ziua in care m-am nascut, am un motiv destul de bun. Ora, data si uneori locatia conteaza pentru ascendent si/sau astrograma.

| roxyb97 a răspuns:

Sunt in zodia taurului pe 12 mai imi dai funda?

| coral1 a răspuns:

1 iunie... gemeni

| Manuela_Manu_1997 a răspuns:

Ce zodie e luna mai?