| RedDeath a întrebat:

In loc sa va cramponati pentru prostii, voi aveati habar de asa ceva? Ce se intampla din vina fiecaruia? >> http://www.energeia.ro/poluare/in-pacific-exista-o-insul a-din-gunoaie-1392/ Fiecare plastic aruncat, uite unde ajunge, si uite ce face http://www.oceanographerschoice.com/log/wp-content/albat ross.jpg

Da, albatrosul acela chiar are bricheta,capace de plasticsi alte porcarii in el. A murit pentru ca nu le-a putut digera. Le-a mancat pentru ca algele erau legate de ele. Si multe alte vietati mor. Mor pentru ca toti aruncati chestii de plastic unde aveti chef.
Dar asta nu conteaza, nu? Doar sa aratati ca habar nu aveti de religie, sa puneti intrebari fara noime si fara niciun folos.

30 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

De ce nu face Dumnezeu nimic in privinta asta dear?

| RedDeath explică (pentru 愛日本):

"Ca sa intrebe prostii" rolling on the floor
Sorry, dar num-am putut abtine rolling on the floor

Mai scapa de prostie si o sa afli de ce. Tu chiar asa proasta esti? Esti paralela cu totul. Ai 5 sau sau ce tot te porti ca un om ignorant si prost?

| 愛日本 a răspuns (pentru RedDeath):

Ei ei, ce replica din 2005 toamna, tu ori esti ceva progenitura de la tara ori estii mai veche ca istoria. Si de ce nu imi raspunzi la intrebare draga? De ce tot ocolesti raspunsul?

| RedDeath explică (pentru 愛日本):

E o intrebarea prea banala, o intrebare care n uare rost sa fie pusa, nici sa fie explicata, e prea evidenta... Doamne, chiar asa ignorata esti? Nu are rost sa iti raspund, tu ai gauri in cunostinte mai mari decat groapa marianelor.

| 愛日本 a răspuns (pentru RedDeath):

Tipic voua rolling on the floor Atat de atotputernic si nu misca un deget.

| RedDeath explică (pentru 愛日本):

Nu mai te comporta ca un copil mic si comenta la toate intrebarile pe care le pun. Esti cumva un Stalker? Ce penibil ai ajuns sa te comporti. Sa ajungi sa imi urmaresti intrebarile numai ca sa arati cat de gaita si pilarita esti rolling on the floor

| 愛日本 a răspuns (pentru RedDeath):

Doamne fereste...sa iti urmaresc intrebarile? Pai bai desteapto, din moment ce e o intrebare noua nu una din 2010 asta nu insemna ca ti-o urmaresc.In primul rand apare pe prima pagina a categoriei, asa ca?
Fata, tu habar nu ai ce vorbesti!

| RedDeath explică (pentru 愛日本):

Uite-te mai intai la raspunsurile tale pe langa subiect, chiar asa ametita esti? Ai baut ceva? rolling on the floor

| 愛日本 a răspuns (pentru RedDeath):

Sa mori tu ca niciodata in viata ta nu ai dat un raspuns pe langa subiect la o intrebare. Esti penibila, jur.

| RedDeath explică (pentru 愛日本):

Ba sa mori tu rolling on the floor
Si scapa de amnezie...

| 愛日本 a răspuns (pentru RedDeath):

Sa te rogi pentru mine puppy dog eyes da?

| RedDeath explică (pentru 愛日本):

Om prost... daca nu esti cu D-zeu, esti cu diavolul. Sa se roage ala pentru tine, ce am eu de-a face? Nu mai stii in ce tabara esti? rolling on the floor

| 愛日本 a răspuns (pentru RedDeath):

Tu.Cata prostie. Sa te rogi doar pentru tine e egoism. Rugaciunea trebuie sa contina cereri spirituale pentru tine si aproapele tau.Plus de asta, era ironica, deci nu cred ca eu sunt acel ''om prost'', acela este...(citeste primul cuvant)

| RedDeath explică (pentru 愛日本):

Da, pentru aproape meu, nu pentru dracul rolling on the floor Este omica mare diferenta, nu crezi? big grin
Si nu mai da replici de doi bani...
Mi-ai dat seama ca esti un prunc de 12 ani, insa unul tampit rau de tot.
Fie ca in viata sa mananci mult usturoi si sa te pupe aghiuta in fiecare noapte. Somn usor. Pa!

| 愛日本 a răspuns (pentru RedDeath):

Din moment ce tu consideri un om ''dracul'' si ma faci in toate felurile, sa stii ca in acest moment sunt mult mai '''curata''' decat tine. Replicile de 2 bani sunt ale tale, ale mele sunt ok pentru cei care au mai mult de 2 neuroni functionabili ca sa le inteleaga. Si nu-ti mai da tu seama de atatea, ca nu esti nici pe aproape.12 ani ai tu in gandirea ta. Imi place usturoiul, de ce ar fi rau? Stii ca ceea ce iti doresti tu altuia(rau) se va intoarce catre tine.
Din moment ce vorbesti asa, ma faci amnezica, proasta,''dracul'' se vede ca esti mai incuiata la minte decat un pui de rata.In primul rand un bun crestin nu ar trebui sa faca asa ceva, iar in acest moment fii sigura ca Dumnezeu nu iubeste oamenii care aduc mii de injurii la adresa alcuiva, mai ales din pricina Lui.
Esti vai de capul tau fato! Si somn usor tie, ca eu nu am ora de culcare.

| RedDeath explică (pentru 愛日本):

rolling on the floor Tu ai zis ca nu esti cu D-zeu, ca n uesti credincioasa. Esti proasta ori te faci? rolling on the floor) Comenteaza, continua sa comentezi, vad ca iti place rolling on the floor

| 愛日本 a răspuns (pentru RedDeath):

Unde am zis ca sunt credincioasa? Mai citeste draga de 10 ori pana ti-a intra ceva bun in capul ala.

| RedDeath explică (pentru 愛日本):

Tocmai, nu ai zis. Doamne, tampita esti rolling on the floor))))))

| 愛日本 a răspuns (pentru RedDeath):

La revedere creier spalat! Si prostie insuportabila

| RedDeath explică (pentru 愛日本):

rolling on the floor Sa nu uiti sa mananci usturoi si sa bei apa sfintita! Ca de nu, trimit pe Val Helsing dupa tine.
Om tembel rolling on the floor

| T0T a răspuns:

Multi o fac din prea multa nesimtire nu ca nu ar cunoaste ca nu este benefic mediului natural. Dar nu avem ce face. Cea mai buna metoda ar fi ca legea sa fie mult mai mult inasprita.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Îhhh... De asta nu știam. Bine ca e cineva căruia ii pasa. Dar daca tie îți pasa si mie sa zicem ca îmi pasa si mai sunt câteva persoane care îți dau dreptate ce putem face noi împotriva acestui lucru? Nimic!

| RedDeath explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Un Share pe facebook ar putea totusi deschide ochii macar la cativa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca iti pasa. Exista un grup pe facebook (format de un user de pe TPU) in care se discuta lucruri serioase: http://www.tpu.ro/......n-grup-de/
Daca mai vrea cineva sa se alature, e binevenit.

| RedDeath explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am alaturat mi se pare interesant.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Bravo!winking

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti minorra?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

laughing Poate...

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta inseamna da. Ok happy