| anonim_4396 a întrebat:

În România sunt 18 300 de biserici şi doar 425 de spitale. Păreri?

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E deja un subiect vechi.

| LoveSleep a răspuns:

Iar tâmpenia asta.

A trebuit să mergi la spital și te-au dat afară pe motiv că nu sunt locuri?

| Sociopat a răspuns:

"Daca s-ar acorda la fel de multa atentie sanatatii precum se acorda religiei lumea ar fi un loc mai bun!" bla bla bla

| Geanin a răspuns:

Suntem cei mai destepti oameni de pe planeta asta, din cauza asta suntem si cei mai bogati...

Sau ma rog... asta cred pentru ca Il avem pe Dumnezeu...(in cap)

| Kenya a răspuns:

Ar trebui sa fie invers! Oamenii mor si ei construiesc biserici, nu e normal, cand ei dau sute de mii de euro sa faca o biserica alte spitale stau in paragina, anormal sistemul in Romania...

| Misfits a răspuns:

N ar fi o problema daca in alea 425 de spitale sunt locuri, dar ar putea fi modernizate cu banii cu care se construiesc alte biserici.