| T0T a întrebat:

În timpul funeraliilor mamei sale, o femeie cunoaşte un bărbat pe care nu îl văzuse niciodată şi se simte atrasă de el în mod misterios.

A crezut că e sufletul ei pereche şi s-a îndrăgostit de el pe loc.

Însă când s-au încheiat funeraliile a uitat să îi ceară numărul de telefon şi nu a mai fost chip să îi dea de urmă.

Câteva zile mai târziu, femeia şi-a ucis sora.

De ce a ucis-o?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

In speranta ca barbatul va veni din nou la funeralii

11 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Of, bine ca divulgi intrebari din astea capcana pentru psihopati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai fost de 20 de ori de la inceputul anului.
still, ramane sumbra ca si prima oara cand am citit-o laughing, asta e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macabru...
Am și eu una pentru tine: Ion și Maria sunt în casă.Ion se uită la TV, Maria citește. După un timp, Ion închide televizorul rămânând amândoi pe întuneric însă Maria continuă sa citească.Cum poate Maria să citească pe întuneric?

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Pai televizorul era singura sursa de lumina?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Da.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Probabil citeste de pe tableta laughing Dar si aia e o sursa de lumina practic. Alt raspuns nu imi vine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Vrei să-ți spun răspunsul?

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Maria e oarbă. Citește cu ajutorul alfabetului Braille.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

laughing Saraca.