| anonim_4396 a întrebat:

Incep cu simpla constatare: E complicat.
Problema este ca prietena mea cea mai buna pe care o consider o sora in adevaratul sens al cuvantului,se supara foarte usor cand vorbesc cu alte prietene.
Nu vreau sa o pierd si nu stiu ce sa fac ca sa ii spun ca nu as parasi-o niciodata pentru altcineva.
Cateva idei, va rog?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia se crede nevasta ta sau ce? Interzicei si ei sa vorbeasca cu alti baieti si vezi daca ii convine.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Eu as crede ca te-ar vrea pe tine in totalitate.Adica ii place de tine si vrea sa ramai al ei. Daca e genu de egoista care se cupleaza cu baieti si tu sa nu faci nimic esti "prietena" ei masculina care e acolo oricand suna ea. Fii barbat!

| anonim333 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Sunt o fata =]]]

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru anonim333):

Si de ce nu specifici?

| anonim_4396 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Trebuia sa ghicim in stele, ce stii tu laughing

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru anonim_4396):

Da laughing. Pana la urma urmei ce mai conteaza? laughing