| chiftelutacrocanta a întrebat:

Iti plac oamenii care se satura repede de distractie si care abia asteapta plece acasa de la chef sau iti plac oamenii care fac chef pana dimineata si nu se satura repede de distractie?

14 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cele doua manifestari trebuie corelate si cu alte comportamente pentru a putea alege si aprecia subiectiv.

| whatevernvm a răspuns:

Imi plac oamenii plictisitori si enervanti ca tine, vrei sa ne combinam?

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Mai rar asa oferta din partea unei fete

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Mie nu-mi plac oamenii de nici un fel

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Vrei si tu?

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Doar daca te calugaresti, nu vreau duhuri rele in preajma mea

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Am nevoie si de o exorcizare intre timp, cine stie

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Poate de mai multe ca ai mai multi draci in tine

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Vezi tu ce cosmaruri ai la noapte

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu vrei sa te visez?

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Lol, ba da, e dorinta mea. Deja am orrgassmmee

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Iasa draci din tine afara, asta e bine ma bucur

| vocea a răspuns:

Imi plac oamenii care ma fac sa ma simt bine si sunt petrecateti dar nu descreerati

| DenisaMajeru4533 a răspuns:

Daca ai nevoie de raspunsul meu, sa-ti spun sincer, imi plac oamenii care se satura repede de distractii si care abia asteapta sa plece acasa de la chef