| Glumet a întrebat:

La ce ora va culcati noaptea?

15 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In jurul orei 1, rareori 2.

| William a răspuns:

| ignore a răspuns:

| Pricked a răspuns:

Pe la 6-7, depinde cand mi se termina telenovela.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Nu ai terminat de vazut inca inima de tinag este, este? laughing

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt nevoita sa recunosc, nu, inca n-am terminat. :'c

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Ce faci domne" treaza la ora asta nu ai zis la 7? ai depasit termenul limita cu 6 ore laughing. rusine

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, nu am realizat c-a trecut atat. D:

| Sociopat a răspuns:

2 dimineata si la 6 in picioare

| Ibrahimovic a răspuns:

Cand eram in vacanta, la 02:00-03:00, poate chiar si mai tarziu.
Acum, ca a inceput scoala, pe la 23:00-00:00.

| Mussette a răspuns:

12-1, depinde cat de repede pot adormi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum cateva luni ca aveam liceul la 12. acum dupa 3, depinde ce fac ziua

| AdrianaBacescu a răspuns:

10.
Dar de maine ies mai devreme afara pe la 4:30-5:00 si intru pe la 8:00 sau 8:30 seara

| eviltwinnn a răspuns:

22 sau 23.

| Bitextual a răspuns:

Văd că sunt printre puţinii care se culcă mai devreme, în jurul orei 22, cel târziu 12 (toamna-iarna, că pe timpul verii mă prinde şi dimineaţa treaz). Am un program stresant toamna şi mai ales iarna.