| T0T a întrebat:

La ce vârstă ați avut prima beție?

Răspuns Câştigător
| GreenVoid a răspuns:

15 ani, la scoala.Ce vremurilaughingNever againlaughing

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Ți-ai ales bine locul laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Asta e..prima oara nu concepeam prea bine efectele sau limitele mele laughingTu? Ti ai ales mai bine locul?hee hee

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Da, dar sincer nu mai știu dacă a fost într-un local sau acasă la cineva sau altundeva, adică nu mai știu exact care a fost prima dar a fost tot pe la 15 ani.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Daca nu mai stii, a fost betia bunalaughingSau a fost cu atat de multi ani in urma ca nici nu mai stii.Cat ai, 40?hee hee

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Sau înseamnă că au fost prea multe laughing Eu am 20. Tu?

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

laughing) Multi inainte.Eu am 19.

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Mulți înainte, tinere.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Sunt tanara, tinerehee hee Multam.

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Tu ești fată? Wtf.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

100% laughing ce i asa socant?laughing

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Doar că nu păreai după mine dar îmi place atitudinea.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ah ok deci n ai intalnit multe fete care se imbata la scoalalaughingMersi oricumwinking

| T0T explică (pentru GreenVoid):

Dar nu ai pentru ce. happy

39 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

5 - 6 ani, nu mai stiu. S-a intamplat acasa la bunici, unde stateam in perioada aia. Ei obisnuiau sa puna sticlele de vin dupa ce le goleau in bucatarie, dupa frigider. Eu am vazut ca sunt acolo vreo 10 - 15 si mai au ceva pe fund. M-am gandit ca e risipa si pentru binele universului ar trebui sa ma asigur ca nu ramane nimic nefolosit. Asa ca am baut drojdia ramasa de la vreo trei sticle de vin. Dupa care a urmat primul meu barbierit, aveam impresia ca e cazul si ca ma mai si pricep. Asta se intampla dimineata pe la ora 5 cand bunicul meu foarte matinal era prin curte. Motiv pentru care am considerat de la bun inceput ca imi pot face de cap. M-am urcat pe un scaun in bucatarie si am zis sa imi rad firele inexistente de par gen barba / mustata. M-am dezechilibrat si am cazut, cand mi s-a parut ca bunicul se uita de afara la mine pe geam. Cazatura a produs un sunet puternic, am pus scaunul la loc si am fugit in pat langa bunica. Pe ideea ca nu va sti nimeni, dar bineinteles ca s-au prins de tot ce am facut.

| Violleta2022 a răspuns:

Am 50 si inca nu am avut-o!

| Drimmero a răspuns:

Nu m-am imbatat niciodata in asa hal incat sa fiu nevoit sa ajung pe targa acasa. Am baut si eu ca tot omul si am baut ca omul,, asta era important. Am avut o retinere sa ma fac manga in fata prietenilor, parintilor, rudelor pentru ca ma catalogau apoi si ma vedeau cu alti ochi,, ceea ce nu prea imi doream.

| OoBunnyoO a răspuns:

Din ce spun ai mei, pe la un an, doi. Insa nu imi mai amintesc.

Din ce imi amintesc pe la vreo sapte, cred.

| justanotheruser99 a răspuns:

7 rolling on the floor contextul e cel mai amuzant, tinand cont de imprejurari. Deci, exista un "medicament" care se face din aloe vrea, miere si vin roșu. Face bunica-mea vreo 5 litri de "suc" din acesta si ne da cate o linguriță intr-o zi (mie si la soră-mea) așa ca sa "gustam" si noi. Avea un gust bun, sau așa credeam noi pentru ca era super dulce. Merge bunica-mea la o vecina, si lasă canistra magica in camara. Nu stiu cum se face, dar ajung in camara si vad "sucu' ala bun pe care nu-i voie sa pui mana", dar eu copil fiind eram innebunita după zahar si nu m-am putut abține. Am mers in bucătărie si am luat o lingura, ca așa a făcut si bunica laughing. Pe drum ma întâlnesc cu soră-mea si o corup sa vina cu mine. Ajungem in cămară si ne punem pe jos pe niste tabureti si începem: o lingura mie, o lingura ei, una mie, una ei, tot așa pana cand se ajunge sa bem din canistra. rolling on the floor după 30 de minute vine bunica-mea acasă si ne caută peste tot. Nu ne găsește, dar vede ca becul de la camara lumineaza, asa ca se gandeste ca poate l-a uitat pornit. Deschide usa si ce sa vezi: 2 copii care dorm pe jos- bifat, o canistra goala-bifat. rolling on the floor
The End.

| T0T explică (pentru justanotheruser99):

"7"

Deci nu m-ai dezamăgit, imediat când am văzut răspuns din partea ta mă așteptam la așa ceva.
Oricum frumoasă întâmplarea.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

De ce te asteptai la așa ceva? Sunt chiar atât de previzibila? laughing

| T0T explică (pentru justanotheruser99):

De fapt pentru mine e previzibil faptul că ești imprevizibilă deci mă pot aștepta de la tine doar de la lucruri imprevizibile.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

E bine sa fi spontan, cel puțin scapi de monotonie si nu ajungi ca si chiftelutacrocanta. laughing

| T0T explică (pentru justanotheruser99):

Pentru chifteluța cei din jur sunt monotoni. Când realizezi că are 1300+ întrebări...

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Păi, sincer la ce te poți aștepta de la cineva care pe lângă faptul ca nu are o ocupație, mai are si stări de depresie? I'm really sorry for him.

| T0T explică (pentru justanotheruser99):

Măcar nu se plânge ca alții și nu ne spune că se sinucide laughing Mie îmi place așa cum e el și întrebările deși nu aș vrea să fiu la fel. laughing

| ℛąin a răspuns (pentru justanotheruser99):

+ obezitate.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ℛąin):

Eu nu am știut asta...acum chiar ca il compătimesc sad

| ℛąin a răspuns (pentru justanotheruser99):

Oare a vorbit cineva cu el în privat? O fi la fel?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Intr-adevar, unele intrebari sunt interesante, dar altele sunt de un nivel de prostie inuman. As putea jura ca fumează ceva iarba.

| T0T explică (pentru justanotheruser99):

Nu neapărat prostie ci nebunie. Eu ador multe aspecte ale nebuniei căci pot să o înțeleg laughing Sau cum zici tu, poate fumează etnobotanice.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ℛąin):

Poate Animelover. Am impresia ca se înțeleg bine.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru T0T):

Un gram de nebunie fiecare are, inclusiv eu, laughing insa el face abuz de așa ceva.

| Deaad a răspuns:

15 la un concert.
Era proape de locul meu, concertul, la vreo 12-13 minute.
Imi amintesc ca am plecat de acolo spart la 1 noaptea, era sa cad pe jos de cateva ori, alta data sa cad pe masina unuia.

Oricum a fost nimic fata de ce a urmat pe urma...

| Divy a răspuns:

18 ani, deși am fost conștient absolut de ce se întâmplă singura problemă a fost că am vomitat

| syd a răspuns:

Niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17.

| ℛąin a răspuns:

Pe la 14-15. Nu-mi amintesc exact.

| Odysea a răspuns:

Nu am avut-o inca laughing) Nici nu as prea sa o am prea curand. happy

| Cineoare007 a răspuns:

Nu toti gasesc dinstractie in a bea pana cad sub masa ca niste nimicuri.