| anyka12 a întrebat:

La club penguin cum poti avea haine fara sa fii membru, exista vreun cod care iti da haine?happy

140 răspunsuri:
| myruna2012 a răspuns:

Hei...Poti avea asa ceva folosind coduri club penguin
Scrii pe google:club penguin codes

| sEusebiu a răspuns:

Da

| LiliJB a răspuns:

Nu poti nici macar sa te joci fara sa fi membru.

| MeyCara a răspuns:

Incearca freehood si ai un cap de dovleac

| andruschi a răspuns:

Vreau si eu un cont de membru. ofer coduri

| DubitaDanu a răspuns:

Da-timi si mie 6 membri
eu nu sunt membru

| Nairelua a răspuns:

Da. baga FreeHood si o sa iti dea un plover albastru. intra pe www.clubpenguinechats.ro si inscriete ca sa vezi ce coduri mai apar.

| xAndreax a răspuns:

Te duci in magazin si la comarea aia scrie sus doua patratele si alegi a doua si du-te pe un sait si scie club penguin codes si acolo sun codurile si le scrii

| pisi57 a răspuns:

Se poate! Exista niste coduri pe care le gasesti pe net. Scri coduri club penguin. Cand te loghezi trebuie sa alegi un loc, dar inainte sa apesi, in dreapta in colt este un cufar. Dai pe el si bagi codurile. Asa am facut si eu.

| goldgaby100 a răspuns:

Taceti cu totii ca exista!sad nu am rabdare sa le spun dar cauta ECHIPA CLUB PENGUIN INSINDERS si ei te pot ajuta

| daxax a răspuns:

Ba se poate uite cateva coduri FreeHood, Pumpkin1

| Stillers a răspuns:

Nu stiu asta caut si eu contancteazama daca afli si o s te invat si eu adresa mea este geana_mihai06 conteacteazama

| flashcool a răspuns:

Sunteti aiuriti rau laughing) SE POATE!
iti voi dau un mic tuorial

1. logheazate pe contul tau cp
2. sa nu alegi nici un server
3. dai click pe moneda din coltul dreapta sus
4. click pe i have a code
5. scrii codul (freehood)
6. si gata

| flashcool a răspuns:

Si mai unu D23EXP11 care iti da tot o jacketa doar ca pe verde daca mai gasesc va anunt.

| Andi_3559 a răspuns:

Stiu eu raspunsul.
Prin evenimente!

| gyulia808 a răspuns:

Desigur ca exista uite ati dau eu cateva. FreeHood, Together, si daca vrei bani, mmcode11 ati da 200 coins mmcode12 ati da 500 coins mmcode13 atti da 2500 coins!

| gyulia808 a răspuns:

Da FreeHood, si pentru bani mmcode11 mmcode12 mmcode13. Ziceti la copil ma daca intreaba oi mereu scrieti egzista doar nu sti tu aia sunt raieri anyka.

| tygrul a răspuns:

Da este FreeHood! Incearca-l mie mi-o dat o jacketa.

| stefania0987 a răspuns:

Unde bagi codurile ca am gasit coduri dar nu stiu unde sa le pun

| bormanelclaudiu a răspuns:

am eu un cont de membru

nume ninja101
pw ninja

| gia201011 a răspuns:

Nu te pot ajuta

| gia201011 a răspuns:

Sa stiti ca exista cateva coduri doar ca mi-am reformata calculatorul si mi s-a sters site-ul

| AL02ex09an01dra a răspuns:

Merge cand trebuie sa alegi pe ce harta sa te duci sus in drea pta apesi pe UNLOCK... ONLINE! Acolo iti apareI've a got code! Si scrii un cod dn: PUMPKIN1; HPHONES1 (PENTRU ANIMALE CASTI GRATIS); FREEHOOD; MMCOE11; MMCODE12; MMCODE13. Sunt printre aceste coduri si doua prin care primesti 500 si 2500 de coins.

| ujGNSKSGUVGSKSCVISVJS a răspuns:

Da:
epfagent

| Dyddie a răspuns:

Simplu! cred ca sti unde bagi codurile, nu? laughing sunt codurile :d23exp11, freehood, [elpirata, unpirata, sombrero}costum fantasma -costum fantoma hphones -casti pentru puffle... cauta la google : club penguin codes big grin pentru mai multe coduri (si de bani...) bafta happy.

| sibelyka a răspuns:

Qarztpingin

| cristina2002 a răspuns:

Intra pe club penguin pentru romani facebook, e plin de coduri!

| clubpenguinmember a răspuns:

Anonim
ai conturi cu membership?
daca ai imi dai un cont te rog din tot sufletulhappy
trimite-mi contul pe adresa teodora.maier_sm@yahoo.com