| anonim_4396 a întrebat:

Ma poti ajuta cu o lista de lucruri care-mi trebuie la mare timp de 7 zile?
Ca nu stiu ce sa mai pun in bagaj si nu vreau sa uit ceva.

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Tu trebuie sa faci asta pentru ca tu te bagi pe intrebare mea tongue

| AdrenalinTm a răspuns:

Fac pariu ca FACEBOOKUL nu il uiti acasalaughing) da restul ce mai conteaza nu

| wolder a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Ai piedut pariul. In vacanta nu intru pe facebook. Te bagi si tu in seama...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! In primul rand sa iti iei haine pentru fiecare zi in parte ca nu stai pe acolo sa speli.Acum listatonguerosoape de baie,prosoape de plaja,rafie sau un cearceaf,costumul de baie,daca esti fata iti trebuie machiaj,creme,creme de plaja,demachiante,servetele,umerase,geanta de plaja,papuci,sandale,rochite(daca vrei in club),tampoane(daca nu sti cand iti vine ciclul),servetele umede,feon,placa sau ondulator(ce folosesti tu),chiloti,ciorapi(daca iti iei tenesi),sutiene,sampon,gel de dus(cele de igienta sti tu ce iti trebuie), o palarie, ochelari de soare, incarcatorul si castile sa nu le uiti, nu mai stiu daca mai ar trebui ceva dar sper ca te-am ajutat! Distactie placuta! Succes! Si app sa nu iti iei bijuteri de aur ca poate le pierzi(ia-ti din argint sau alt ceva).

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Plus epilatorul ca in 7 zile pot aparea fire nedorite happy

| anonim_4396 explică (pentru wolder):

Da,imi amintisem si de epilator dar am uitat sa scriu.Sau benzi de epilat.