| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt persoane care folosesc yahoo mess? Eu unul folosesc si pot spune ca a ramas la fel de misto ca si inainte sa apara wapp snap... etc

Răspuns Câştigător
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Si eu folosesc

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Il folosesc din ce in ce mai rar.

| Aasdfghj a răspuns:

Da, eu inca folosesc. happy

| biancabellaa a răspuns:

Nu mai folosesc, desi as dori sa ma intorc in timpurile alea cand vorbeam pe mess, nu pe facebook! Era parca mai frumos, ma simteam mai sigura cand trimiteam un mesaj, mi se vedeau emoticoanele pentru ca acum daca scrii pe facebook " laughing " nu iti apare ca pe mess! Chiar mi-as dori sa se intoarca vremurile alea! sad

| eurynomus a răspuns:

Asa cu ziceam, eu am ramas fidel mess-ul cu toate ca din ce in ce mai putine persoane mai intra pe el. Mi-ar face placere daca as gasi persoane care doresc sa mai comunice pe yahoo mess. Cine doreste imi poate aduga idul in lista ca nu ma supar: eurynomus3free

| kar1GaNNN a răspuns:

Joc Counter-Strike 1.6 si mai am nevoie de mess, da chiar il folosesc destul de mult, vorbesc cu cei de pe cs, pe messenger.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu, nu mai folosesc asa ceva. Dar am intrat acum si n-am niciun prieten online. laughing
In orice caz, imi aduce aminte de copilarie.

| Innsbruck a răspuns:

Mai nou se foloseste Skype dar eu personal nu folosesc niciuna. De ce? Pentru ca din toata lista mea 1 singura persoana e activa.
Am facebook, acolo am foarte multe persoane si majoritatea prietenilor mei, mi-e mai la indemana

| doinitsaandronic a răspuns:

Sunt care folosesc, insa putine

| Cristinell90 a răspuns:

Nu prea mai intru pe messenger doar mail-ul îl folosesc

| mimostyle a răspuns:

Nu l-am mai folosit de cativa ani... Dar oricum este o aplicatie foarte tare