| cineva666 a întrebat:

Mi-am cumparat pepsi si sub capac scrie ca am castigat o sticla de 0.5l. De unde pot sa o ridic? ( am vreo 4 capace)

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca este promotie, gasesti la un magazin alimentar mai mare din orasul tau. La aprozarul de la coltul blocului, sigur nu.

| cineva666 explică (pentru AFR81):

Am mai intrebat dar degeaba. mersi de sfat.mai caut.

| iAMVi a răspuns:

Vezi când ai timp sa te duci pe la oraș la un magazin mai mare, la sate n-ai nicio șansă sa primești ceva

| cineva666 explică (pentru iAMVi):

Ce te face sa crezi ca as fi de la tara? happy

| iAMVi a răspuns (pentru cineva666):

Pentru ca sunt eu de la tara si stiu ca astia nu tin cont de nicio promotie laughing

| cineva666 explică (pentru iAMVi):

Hmmm..cum spui tu happy eu nu sunt de la tara.

| iAMVi a răspuns (pentru cineva666):

Înseamnă că au învățat și orășenii ceva laughing

| AlinaPetrovici a răspuns:

Pai eu zic sa nu te mai chinuiesti cu cele 4 capace, deoarece nu o sa-ti dea nici o sticla sau doza, asta ti-o spun din propria-mi experienta ...Am castigat si eu si nu mi-a dat nimic...

| cineva666 explică (pentru AlinaPetrovici):

Mmm..ms de sfat. vad eu ce fac. oricum nu prea m-am obosit sa caut, sa intreb happy oricum nu stau eu in baza dozelor astea. dar ma gandeam daca tot le-am castigat laughing)... in fine tongue