| Mechanix a întrebat:

Mi-am exprimat și eu opinia cu privire la întrebarea asta http://www.tpu.ro/conversatii/ai-vazut-ce-surprize-te-as teapta-pe-olx-ro/ și mi-au șters răspunsul. Răspunsul era ăsta "Ofertele și promoții care spală pe creier prostimea...Nu, mersi!" Nici măcar nu am înjurat (am folosit doar cuvâtnrul prost, care nu e înjurătură), am vorbit și politicos. Păi e bine domnilor admini să îi banați pe ații doar pentru că au păreri diferite?

6 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Oameniilor nu le convine sa le zici ca sunt manipulati, ei cred ca totul e perfect normal, sincer nu m-ar mira sa stearga si intrebarea asta!

| OnuOnulică a răspuns:

Se pare că opinia ta nu contează în viziunea adminilor.Cum nici tu nu ar trebui să bagi de seamă tot.

| Sociopat a răspuns:

Se asteptau la raspunsuri simple gen "Yaaay, abia astept!" sau "Super! Suna bine!".Ce zici tu acolo e prea complex, are prea multe straturi pentru a fi inteles.De asemenea, prost chiar nu e jignire.Inseamna om simplu, ceva ce cu totii suntem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot lumea se asteapta sa fie pupata in dos, raul nu e acceptat. crezi ca aici e vreo diferenta?

| Celcareajuta a răspuns:

Ei fac reclama pentru care primesc bani cu care intretin site-ul si alte cheltuieli. Normal ca nu e de tolerat reclama negativa la adresa olx din partea lor. Totusi sunt curios cum percepi spalarea pe creier a prostimii prin promotia asta a lor "la 3 anunturi un bembeu"

| Mechanix explică (pentru Celcareajuta):

Păi toate ofertele și promoțiile astea nu sunt nimic altceva decât momeală pentru prostime ca să își facă ei vânzare, reclama etc. Ce crezi că ăștia care îți dau BMW-uri și alte cadouri dacă cumperi un kil de zahăr vor să ai tu mașină sau vor să cumperi mai mult?