| chiftelutacrocanta a întrebat:

Mie nu-mi place cand cineva ma trezeste din somn dimineata la 6:00 sa ma duc la lucru.Cand cineva ma trezeste dimineata la 6:00 sa ma duc la lucru simt in zona pieptului de parca sufletul mi-e rece si ratacit. Oare de ce?

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nimănui nu-i place.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu, dar nici mie nu imi place atunci cand cineva ma trezeste. De luni gata cu trezitul la 10:30-11:00, ca incepe facultatea, si trebuie sa ma trezesc la 7:15 crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De lene.
Dar te poti consola cu banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca faci ceva ce nu-ti place, chiar tu ai zis-o. Macar daca te-ai bucura de chestiile mici care se intampla dimineata, gen aerul ala racoros si rasaritul. Sau atunci cand rasare soarele si inca e luna pe cer.