| Abis21 a întrebat:

NEATA! Cam devreme pentru unii, dar..nu conteaza. Am o intrebare pentru voi toti :... Cum ar fi daca am avea telefoane de pe vremea lu' bunica ( care acum cand o intreb :,, buni imi ti si mie telefonul', bunica imi raspunde dupa vreo juma de ora; Emi te-am spart telefonul'! Fain ce sa zic. ) Bunica imi tot povesteste de..cand era ea la varsta mea..ca ea ..nu aVEA telefoane..cum avem NOI acum. Imi doresc sa am si eu un telefon d-ala si sa merg la liceu cu el. Ar fi super. Voi ce spuneti... oare sa-mi cumpar? Oare-i asa scump? happy

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu e scump.
Dar se vor rade de tine

| Abis21 explică (pentru R0R0):

Sa stii..nu ma prea intereseaza ce spun, sa rada cat vor ei! Oricum, mersi de raspunswinking.

| R0R0 a răspuns (pentru Abis21):

Cu drag! happy

| Mieeez666 a răspuns:

Mai scump decat un iPhone nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare mai există?