| anonim_4396 a întrebat:

Neaţa.
,, Ţi-ai imaginat pana acum cum ar fi iubitul/ iubita ta ideala?"
Răspundeţi la asta, dar făra,,da" sau,, nu" ci cu felul în care v-aţi imaginat iubitul vostru ideal/ iubita voastră ideală.

23 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Iubita ideala:In principal sa fie o fata/femeie finutza, sa fie "cuminte" la locul ei, altfel spus, cu simtul umorului si afectuoasa, ca aspect in principal sa fie draguta la fata si preferential sa aiba ochii albastri, in rest nu am alte "pretentii"

| AirănMeidăn a răspuns:

da, mi-am imaginat. de fapt m-am gandit, fiindca acea persoana exista deja, deci nu mi-am imaginat-o eu. pana acum imaginea persoanei respective reprezinta pentru mine idealul, deci da, te-ai prins

| Geanin a răspuns:

Una care sa semene cu Tris, aia, din Divergent!

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

Nu prea se mai găsesc de alea...
Dar... poate mai sunt câtevaa... whistling

| Copac13 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unu cu bani multi si zile putine.
Glumesc.

Eu vreau unul care abia sa "tin" pasul cu el.
Si la asta,ma refer la caracter.

Nu vreau sa fumeze, nu vreau sa bea, nu vreau sa fie prost, nu vreau sa fie violent si nu vreau sa asculte alt gen de muzica pe care eu nu il ascult, fiindca eu nu m-as uita la unul care asculta manele sau prostii pop.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte frumos
să dea Domnu' să ţi-l găseşti

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Am mai spus odata asta, stii... Si ca raspuns am fost indrumata sa-mi iau un caine sau un bibelou.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

ăsta poate fi planul B

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu ti-am zis nimic de caine, doar bibelou =rolling on the floor sau in cel mai rau caz ca trebuie sa astepti pana o zbura un porc deasupra casei tale sa iti cante la multi ani, atunci ai sa gasesti pe cine vrei laughing

si sa nu zici ca nu iti raspund la intrebare, mai "kill", nu exista iubit/a ideala, prostii de copii astea. toata lumea are defecte, cand il accepti cu ele ( aici nu ma refer sa accepti un betiv unu violent etc ) atunci poti spune ca il iubesti.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Să nu zici că nu-ţi dau reply laughing
asta e întrebarea zilei din oracol, modificată pe alocuri ca să primesc răspunsuri mai detaliate, adică fară,, da" sau,, nu"
În orice caz, mersi de răspuns thumbs up

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Nu am observat, e clar, admini au maturitatea unora de 15 ani dupa intrebare.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine măcar că acum ai observatwinking

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești conștientă că băiatul ăla nu există și nu va exista niciodată, nu?
Chiar dacă ar împlini 99% din condițiile tale tot mai rămâne acel 1% care poate să facă diferența.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu te lua dupa ce spune ea, a spus ce vrea in primul rand, dupa "glumesc" e clar ca minte laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Deeeeeeeeeeep, te sustiiiiiiin.big grin

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

thumbs up

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Fiecare om are defectele lui.
Si ba da, exista.
Dar e greu de gasit.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O sa-mi iau un caine.
El le are pe toate.
Plus ca ma apara si de hoti.
Stii ce, o sa-mi iau 2 caini si o catea.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Există doar în mintea ta.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

E,na.
Eu iti spun ca exista.
Cam 75% dintre barbatii pe care ii cunosc eu
*si aici intra si cei din familia mea*
sunt exact cum i-am descris eu.
Atat ca unii fumeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inalt, brunet, ochii albastri, tatuat, cu piercinguri (nu obligatoriu), inteligent, serios, dar si amuzant, ironic, iubitor, pasional, sa ma iubeasca, sa nu ma insele, ca mama d"""u il ia. :))
Uite asta: Dar nu ii stiu personalitatea. https://www.imageupload.co.uk/image/Z15D

| DjNick112 a răspuns:

DA.mi-am imaginat, imi imaginez si imi voi imagina pana o gasesc, uneori o visez si noaptea.

Pai, eu nu sunt prea pretentios, vreau sa fie cel putin ca mine. Sa nu bea, sa nu fumeze, sa nu umbla in discoteci, as prefera sa fie inalta ca mine (sa o pot lua in brate mai bine) poate sa fie mai inteligenta ca mine, nu vreau sa fie o persoana care sa grabeasca lucrurile, vreau sa aiba un character destul de puternic, sa nu fie usor de manipulate, sa fie punctuala, serioasa, sa fie in stare sa tina la prietenul ei asa cum o face si prietenul ei, ar fi multe, multe de zis, asta ar insemna sa ma caracterizez si pe mine, deja aici nu ma incadrez (chiar daca am facut-o deja putin).

A, da, am omis ceva foarte important, conteaza si trecutul ei, nu vreau sa fie c**va, adica, mai pe scurt, vreau sa fie "in garantie" asta e cel mai important.

Sigur nu o sa lipseasca comentariile de genu "Da, sa tot visezi, ca asa o persoana nu exista" si nu mai continui, comentarii de genu, ei bine, eu am sa le raspund chiar acum: Depinde fiecare ce cauta, daca tu cauti fete prin discoteci, care s-au culcat cu toata lumea, aia ai sa gasesti, in schimb, daca cauti fete in adevaratul sens al cuvantului, aia ai sa gasesti, vreau sa spun ca cunosc multe fete de genu care tocmai am descries.