| bobinyo a întrebat:

Nu am mai fumat de 5 zilebig grin.ce inseamna asta? ca m-am lasat? big grin

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Inseamna ca nu ai fumat 5 zile.Cand va trece o luna doua atunci poti spune ca te-ai lasat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca sa poti afirma asa ceva trebuie sa treaca minim 6 luni. Daca nu vei mai fuma in urmatoarele zile te vei putea considera ca esti pe drumul cel bun.Succes.

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că ai luat o pauză. Cât de lunga va fi ea, depinde doar de tine. Eu îți urez să ai tăria să fie permanentă.

| T0T a răspuns:

Sa te lasi inseamna sa nu mai fumezi deloc. Inseamna ca te-ai lasat pentru o perioada, pana acum scurta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Aproape...tine-o tot asa si pune intrebarea asta peste o luna!

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă numeri zilele înseamnă că ești la fel de fumător ca peste 5 luni.
Același dependent cu gândul la țigări.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ori esti racit, ori nu ai mai trecut pe langa magazin. Mai discutam peste o luna, doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar tu poți să-ți răspunzi la asta.
Eu nu am mai fumat din mai și chiar vreau o țigare dar dacă m-ar prinde mama nu aș mai primi chestia pe care mi-o tot promite de 2 ani încoace.

| Vlach a răspuns:

Tine-o tot asa, cand mai simti nevoia ocupa-ti mintea cu ceva, tigarile te omoara cu zile

| Jontytzz a răspuns:

Eu sunt de parere ca daca te lasi brusc nu va tine mult, insa daca nu mai simti nevoia de a fuma este ok. Continua tot asa