Salontanul
| Salontanul a întrebat:

Nu prea pun intrebari dar acum am o nelamurire. Ce problema are acest user: http://www.tpu.ro/utilizator/aaevqw/intrebari/? N-am vazut ca un user sa puna numai intrebari dintr-un singur domeniu!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Las-o....are un fix! Cred ca are jumate de site la ignor!

| Salontanul explică (pentru Fatamuntilor):

Cred ca am mintit in intrebarea mea. Mai sunt unii care incearca sa converteasca pe toata lumea la islamism si altii la crestinism (Martorii lui Iehova). Oricum, multumesc pentru raspuns!

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sincer, mi se pare ca are o problema grava.
Si, din pacate, in mod clar, lucreaza in invatamant.
Nici nu vreau sa-mi imaginez ce fel de ore tine, la cat e de frustrata. Le plang de mila bietilor copii.
Am incercat sa-i explic (si, crede-ma: am fost o lady) ca ar trebui sa mai ignore toate barfele de cancelarie. Eu stiu din experienta ce jungla poate fi o cancelarie.
Ia ghici! Am intrat si eu in lunga lista de ignorati.
In curand, nimeni nu-i va mai putea raspunde la intrebari. Sper.

| AFR81 a răspuns:

Banuiesc ca acest site este pentru ea o modalitate de a-si varsa frustrarile, de a se elibera de stresul si restul sentimentelor neplacute pricinuite de locul de munca. Nu o cunosc, insa cand nu ai cui sa-i spui anumite lucruri, e greu. Nu o condamn. Un raspuns pentru problemele ei este greu de dat, mai ales de catre mine care nu-s nici pe departe cel mai bun psiholog. Inainte mai citeam ce scria, insa acum trec mai departe.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce ai cu acea persoana? Asa simte nevoia...

| T0T a răspuns:

Mi se pare aiurea să bârfim, să privim la alții și să instigăm la asta, mai ales pe un site unde ar trebui să ne ajutăm și să ne expunem problemele. Pe scurt întrebarea ta nu are ce căuta pe site.

| Mădă0611 a răspuns:

Vrea sa citeasca parerile altora, iar un site unde nu te cunoaste nimeni e perfect, ce treaba ai cu ea?

| R0R0 a răspuns:

Probabil vrea să inteleaga ce se intampla in jurul ei.

| ShaOfHatred a răspuns:

Are curiozitate acuta. Mai patesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca si-a cumparat domeniul, stim bine ca nu sunt deloc ieftine.

| JetBlueJet a răspuns:

-Eih asta inseamna sa fii special-
Pai daca intrebarile pe care le pune fac parte numai din domeniul ala ce ati vrea sa faca acum laughing
*Nu vad ce-i asa mare tragedie + daca nu va convine iti puteti schimba categoria.Si problema rezolvata.
-Nu am zis cu rautate.E doar parerea mea-

| Salontanul explică (pentru JetBlueJet):

Ok! Sa fii sanatos! Dar sa fie asa de desteapta incat sa sa nu priceapa doar un singur domeniu si la restul este as? Si eu ma pricep la PC-uri si softuri dar pe forumurile de specialitate am o groaza de intrebari!

| JetBlueJet a răspuns (pentru Salontanul):

Sunt fata.
:3
*Ce ar fi acum sa ne punem toti si sa-ti "criticam" tie intrebarile.
*Si va mai dati mari smecheri si trecuti prin viata in fata astor mai tineri, uneori ne mai considerati needucati, cand de fapt voi sunteti aia needucati si fara pic de respect. Rusine! Huuuaaa
N-aveti alta treaba decat sa stati si sa ii criticati pe altii.
Mi se face scarba deja.Si cred ca dvs aveti o problema nu ea. Dansa nu s-a legat de nimeni.
Dar dupa ce ca mai sunteti cum sunteti..mai si semnalizati.
Stati in banca dvs si vedeti-va de problemele voastre.*
Si nu, nu mi-e rusine sa spun asta. Poate luati aminte sa nu mai faceti asa.
Paste fericit, tataie.

| Salontanul explică (pentru JetBlueJet):

De pascut sa pasti tu. Se zice Pasti fericit! in limba romana. Dar unii au sarit peste ea.

| FluturashZburator a răspuns (pentru Salontanul):

Mai semnalizezi mult.
Si da, varianta cu pascutul este pentru analfabeti.
Macar ai recunoscut ca esti.
Stii tu spui ca aceasta varianta e pentru analfabeti deci avand in vedere ca ai folosit varianta asta, esti un analfabet.
Si mai ai si o personalitate de rahat.
Macar tine-ti ideiile de persoana infecta pentru tine, nu le mai impartasii cu altii ca te faci de cacao.
winking kiss

| Salontanul explică (pentru Salontanul):

Pentru analfabetii care ma injura pe aici: http://www.pruteanu.ro/4doarovorba/emis402pasti.htm
Mai si cititi nu tot stati pe PC!