| Lorde92 a întrebat:

Nu v-ati saturat de fetitele astea cuprinse intre 12-14 ani care se dau ele mari si tari ca vezi doamne cine sunt ele? Care isi fac poze cu priviri "senzuale" si cu un deget pe buza, sau nu stiu cum stau intr-o pozitie ca sa li se vada "fundul mai mare". Si daca te iei de ele incep sa faca tot felul de fite, eu sincer m-am scarbit de ele, voi ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca au cu ce atrage atentia, daca au un decolteu cat china, si un fund bombat precum casa poporului, Si mintea slaba precum burta e lipita de sira spinari la o nemancata, ce te astepti?

| IsabelaIssa a răspuns:

Eh. si asta nu-i nimic... o.O

| CristiB93 a răspuns:

Toata lumea, dar ce poti face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In zilele noastre inteligenta nu mai e iportanta ca o data, daca arati bine si ai si bani esti om pe viata. prostia ce sa mai zic, cea mai cautata zilele astea. ne mintim pe noi insine ca devenim din ce in ce mai destepti dar e total contrariul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...am sa indraznesc sa jignesc fetele de varsta mea laughing pentru ca, nu m-am simtit la ce ai tastat. Am 14 ani, si de acord dar, nu numai cele 12-14. Consider ca si cele 14+ sunt asa. Deci urasc cand vad pana si un baiat de varsta mea sau de 10 ani / fata ca posteaza de iubire si isi pun o poza cu *patratele* sau fetele, cucu corpul in fata si fundul in spate. Dar, nu incadra toate fetele in aceeasi categorie.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Aoleu, eu m-am săturat de ele, dar nu doar de astea de 12-14 ani, sunt și mai mari care fac la fel. Mă mai enervează astea cu filmulețele lor unde au câte o melodie pe fundal și se strâmbă în toate felurile și fac tot felul de grimaselaughing. Să-ți dau un citat din Tudor Chirilă: „Atâta vreme cât ai ceva în mână pentru care nu ai plătit bani, nu e al tău, e al părinților tăi. Mă refer la un calculator, la un telefon sau la orice formă materială care poate crea aparent iluzia că tu ești superior. Nu! Niciun laptop pe care l-ai primit de la mama sau de la tata, nici ultimul smartphone sau gadget sau ce vrei tu nu te poate face superior. Superior ești pentru că gândești, superior ești pentru că știi." am dat citatul pentru că foarte mulți și foarte multe se cred superiori/superioare doar pentru că le-au cumpărat mami și tati un telefon de ultimă generație, nu știu ce haine, nu știu ce chiloți și așa mai departe... prostia e de nedescris

| dani2404 a răspuns:

Alea nu-s fetite, sunt pitipoance, sau cum s-ar zice, c***e de mici.

| mejustme99 a răspuns:

Crede-ma. toti ne-am saturat de fitoasele acelea

| TheMεchαnix a răspuns:

M-am săturat de orice "persoană" cu atitudinea asta de căcat uscat în soare, nu doar de ăstea de 12-14 ani.