| ella_6166 a întrebat:

Numele "catalin " apartine de sf constantin? thinking FUNDA pentru cel mai bun raspuns :X:X

Răspuns Câştigător
| catiy100 a răspuns:

Nu, nu ne nici o lebatura
ex: numele andrei apartine de sf ioan? nu pentru ca au legatura dar numele ioana, oana, ionut, ion, ionel etc. apartin de sf ioan

Funda?

7 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Nu.

| Forevăr a răspuns:

Nu .

| girlove206 a răspuns:

Nuuuuuuuuup nu apartine...de la catalin pana la constantin mai e mult

deci nu

| Mihaelutsaa a răspuns:

Vorbiti prostii. Nu a spus nimeni de Sf. Constantin. Se pare ca voi n-ati auzit de Sf. Ecaterina. Si stiu sigur ca apartine deoarece, chiar profu' meu de religie a spus. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-cel mai bun raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar,nu.happy

| Gabriela_6004 a răspuns:

Nu pentru ca numele Catalin nu are nici o legatura cu Constantin...