| RAY a întrebat:

O duceti bine in iubire?

Răspuns Câştigător
| Skumpika2016 a răspuns:

Eu unul inca nu am gasit fata care sa ma inteleaga...care sa fie ca mine.
Sincer, nici macar nu am intrebat pe cineva daca vrea sa fie sau nu cu mine intrucat eu unul prefer sa nu ma obosesc cu lucruri inutile care oricum nu o sa tina mai mult de cateva saptamani.Prefer sa nu ma joc cu sentimentele mele si ale celor din jur. Eu ma atasez extrem de greu de persoane...dar si atunci cand o fac devenim foarte apropiati.
Astept...am destul timp.

Deci da, consider ca o duc foarte bine, nu bine, tinand cont ca pana acum nu am avut parte de nicio despartire smug (asta pentru ca nu a existat nicio relatie)

| RAY explică (pentru Skumpika2016):

Tu imi citesti mintea man?

| SuckTheGod a răspuns (pentru Skumpika2016):

O... tu neprihanitule, ce-i cu mentalitatea asta de bleg? De fapt esti mai mult ipocrit, daca o fata frumoasa s-ar da la tine cu siguranta ai ceda, tu fiind timid si probabil ai un aspect neplacut, ti-e rusine sa faci avansuri unei fete si asa mai bine spui ca nu-ti pasa de relatii si te ascunzi dupa deget, doar ca degetul e undeva in partea dorsala, este? Te-am ginit de mult.

Asta asa ca sa am ceva si cu tine.

| RAY explică (pentru SuckTheGod):

Man nu il jigni, omul a fost sincer, eu nu tolerez jignirile

| SuckTheGod a răspuns (pentru RAY):

Nu a fost sincer deloc, poate esti si tu in aceiasi situatie ca si el si reusiti sa va consolati reciproc.

| RAY explică (pentru SuckTheGod):

Chiar nu vad ce a spus rau sincer, omul a fost sincer, fiecare are dreptul la exprimare, eu nu ma consolez cu nimeni, doar cu adevarul, i-am dat funda pentru ca mia convenit mie, si eu ma atasez repede de fete si mi greu sa le uit de asta mi greu sa mai cred in cineva

| RainmakerX a răspuns (pentru RAY):

Nu,pur si simplu asa vad si eu lucrurile...

| RainmakerX a răspuns (pentru SuckTheGod):

Ce bine suna, "Neprihanit". rolling on the floor

45 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Uimitor, dar da.

| LoveSleep a răspuns:

Da, dar iubirea n-o duce bine în mine.

| SuckTheGod a răspuns (pentru LoveSleep):

Alt neprihanitlaughing
"Chiar si baietii plang cateodata... "laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru SuckTheGod):

Da ce-am zis șefa? laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru LoveSleep):

"Iubirea n-o duce bine in mine" laughing
Tu trebuie sa intri in ea nu ea in tinelaughing de cand umbli cu fabulosu esti mai mult homo decat "sapiens"laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru SuckTheGod):

Duma asta e mai veche decât maioneza la tine în...castron laughing
Mereu uit să nu mai zic chestii de-astea inteligente că unii nu le înțeleg.

| SuckTheGod a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing acuma nu te scoate... lasa ca macar acuma te-ai dezvirgin@t si tulaughing

| LoveSleep a răspuns (pentru SuckTheGod):

Eu vorbeam de tine laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru LoveSleep):

Eu is modelul tau in viatalaughing
Vezi ca anonima mi-a dat cerere de prietenie, iti fur si femeialaughing

| Doub a răspuns:

Da,e super să fii singurĂăă.

| SuckTheGod a răspuns (pentru Doub):

Nu e super sa fi singura.

| Doub a răspuns (pentru SuckTheGod):

Ba da.:3

| SuckTheGod a răspuns (pentru Doub):

Asta pentru ca nu sti cum e in doi.

| Doub a răspuns (pentru SuckTheGod):

Da, nu ştiu.thinking
Oricum, glumeam cu răspunsul meu. big grin

| SuckTheGod a răspuns (pentru Doub):

Pana la urma esti o fata trista si singuratica.

| Doub a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuup, sunt fericită şi plinăăă de viaţĂăăă.

Sau nu.laughing)

| SuckTheGod a răspuns (pentru Doub):

Nu te poti ascunde in spatele unor emoticoane.

| Doub a răspuns (pentru SuckTheGod):

Se pare că nu.laughing

| VibeTrix a răspuns:

Nu...

| RAY explică (pentru VibeTrix):

Dramatic

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Tu?

| RAY explică (pentru VibeTrix):

Apocaliptic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ray, tu porti Conversi?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu,am o pereche de nike aire https://www.google.ro/......ps?/search

dar nu-mi plac, in toamna imi iau alti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Te intrebam din cauza avatarului.hee hee
Dar de ce nu-ti (mai) plac Nike?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sunt unisex, nu sunt masculin sau feminim ceva la mijloc ca fiecare un mozaic sa spun asa, imi plac hainele in negru, albastru, nu-mi plac sunt prea albi, mam grabit cand le-am luat nu aveam de ales era sa raman fara incaltaminte, am luat de la adidas dar sau rupt mi-au dat banii si obligat de soarta am cumparat primi da asta e, imi place ca nu transpir in ei, nu miroasa deloc, am mers si 14 km cu ei, bine am tot din bumbac 100%,, imi place avatarul personal dupa ce am vaut un docmrtar m-am convins de asta, dar nu inseamna ca ma imbrac in haine de fete, de fapt si ele se imbraca ca baieti nu vad diferente mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, eu am aceeasi varsta cu tine, dar nu-mi pasa. N-am avut parte si nici nu prea imi doresc. Nu am nevoie de o relatie. Nu prea gasesc pe nimeni interesant si mai nimeni nu ma gaseste interesant pe mine. Asta e. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat se poate de bine. excursia la mare ne-a apropiat mai mult

| CristinaSNC a răspuns:

Nu big grin

| Kenya a răspuns:

Nu,nu vad nimic impresionant la nimeni din pacate.

| Şaptepăcate a răspuns:

Iubirea te face slab, te secatuieste de puteri, te face sa lasi garda jos si nu am nevoie de virusul asta acum.

| ValentynaTynaAmy a răspuns:

Dacă ai 13-14 ani n-ai cum sa cinosti ce inseamna aia iubire

| Codrinn69 a răspuns:

-

| CristinaDanciu a răspuns:

Perfect.

| Iulian_Razvan_2000 a răspuns:

In momentul de fata eu si dragostea suntem paraleli laughing

| Skumpika2016 a răspuns:

Nu, inca mai caut

| RAY explică (pentru Skumpika2016):

Ai tot timp, multa bafta