| danyyyel a întrebat:

O intrebare cu 2 variante : Metin2 sau TPU provoaca o obsesie mai mare? sa raspunda si cei ce joaca metin...hee hee

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Am un baiat in scoala foarte obsedat de metin :-s. In recreatie sau in drum spre scoala spune:"de abia astept sa ajung acasa sa joc metin"...:-s
TPU e o obsesie de-a mealove struck Il ador pur si simplu.

have a nice day!

46 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Nu joc Metin, dar pot sa JUR ca TPU!

| EuAli a răspuns:

Metin 2 e o tampenie, mai mult te plimbi pe acolo ca prostu' in loc ca te lupti.TPU este doar un site.Eu as zice ca counter-strike provoaca marea dependenta(cel putin dupa mine).

| Nero a răspuns:

Metin2 100% e o prostie de joc am jucat si eu private dar ro e pff nu vi-l recomand.Tpu... nu are cum sa creeze obsesie.

| oOSaritaOo a răspuns:

Netu' provoacă obsesie.hee hee

| ġคвÿ a răspuns:

Eu joc metin2 de 2 ani jum si tot n-am sama las de el am lvl 91 si veau sa fac 99 lvl maxim.ce sa mai e cel mai tare joc...app veniti si voi pe metin2fun cel mai tare server privat

| danyyyel explică:

Lolly incearca si ai sa vezi... e foarte frumos(ce graficahee hee)

| danyyyel explică:

Incercari sa jucati metin2 si veti vedea ca o zi trece ca o oralaughing)

| Eu_3289 a răspuns:

Metin2 100% eu sunt super obsedat de el am lv 50 joc in draci am dragon+9 rib+9 media 17%.EU VISEZ METIN2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de mult de implici, evident ca da dependenta, orice abuz ne face rau.depinde de fiecare, sa stii sa nu iti intreci limitele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa spun ca metin2 este o obsesie mia mare... cel putin pentru minebig grin... eu joc de 2 ani si nici acu nu pot sa ma laslaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata si imi place foarte mult metin incearca si iti garantez co o sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc metin de 8-9 luni si imi place foarte multlove struck ...am ajus de la obsesie la dependenta (aproape) ...si in vis ma bat cu orcilaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai rezist...de la media de la scoala 8. 80 am ajuns la 7. 70 din cauza e metinului. Am sters metin din PC dar l-am instalat inapoi.Am dat toate conturile mele da prieteni crezand ca o sa ma pot lasa de metin, dar am facut mai rau pentru ca am inceput iar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam ce sa spun metinul e o obsesie o sa ma enervez rau daca nu trec anul asta clasa din cauza astalaughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall am si eu o problema cu metin
intru sa imi bag parola id
imi aleg caracteru si ma da afara nu stiu din ce cauza
ma da inapoi la ch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intr-adevar metinul e o obsesie dar nu stiu cum joc metin toata ziua nu am invatat nimic pentru scoala sitotusi am avut o medie generala mai mare ca niciodata de obicei luam 7. 50 anul asta 8 50laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va zic o faza eu joc metin de 2 ani am lvl 51 sura BM...incerc si eu sa ma las dar parca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 provoaca o obsesie, eu joc de 3 ani si ceva, eram obsedat era ca un "drog", jucam metin2.r0 si jucand de 3 ani si ceva aveam lvl 89 si dintr'o prosti
e am luat bann acum 7 luni, si de atunci nu am mai jucat! este super jocul! merita incercat... dar vreau sa zic ceva ff inp " nu jucati metin2.private" acolo nu inveti metin acolo este o prostie au strikat adevaratul metin cu privatele
tongue bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2.iti garantez.eu sunt fata si tot nu pot sa ma lasblushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tine.am jucat metin2...in primele luni am jucat destul de mult dar dupa m-am plictisit, nu imi mai iesea nimic si m-am lasat usor.creaza dependenta oricum, dar fiecare cum se comporta la situtatii din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se pun punctele pe caracter cand esti mental?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu imi place Metin2, dar nu este o obsesie.Si mie mi s-a intamplat ca o zi sa treaca ca o ora jucandu-ma un joc(nu metin2 ci WoW)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca joci metin 2, in ziua de azi, imediat iti sparge contul. eu am jucat da l-am sters din calculator si e mult mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU, dar o data ce te apuci de metin greu te las de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neaaaa joc numai cand am chef sura pe cel mai tare