| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oamenii sunt suparati pe toata perioada vremurilor reci asteptand sa vina vremurile calde? Nu le este rusine oamenilor sa se simta bine in vremurile calde si in vremurile reci sa fie suparati in cea mai mare parte? Nu-i un lucru penibil asta?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu. Eu prefer vremea rece. Vremea innorata si rece, ploaia, mi se par mult mai revigorante, decat vremea calda, cand soarele este molesitor si totul miroase a praf, transpiratie si asfalt incins.

Răspuns utilizator avertizat
| OoBunnyoO a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ma bucur. Mereu mi s-a parut ca sezonul rece este subapreciat. tongue
Mersi pentru fundita.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alta intrebare tampita

| Mayhem666 a răspuns:

Pentru mie, fie ca vremea e rece, fie ca e calda, eu sunt fericit tot timpul, bineinteles ca imi place mai mult vremea calda decat cea rece, dar am invatat sa imi placa si vremea rece, si cea calda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii cred ca vremea rece le da o stare proasta, dar ei sunt la fel de tristi si cand e cald. Cred ca asta cu " Ce urat e afara. " e doar un subiect de discutie pentru ei, sa se planga un pic.

Eu ador vremea racoroasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat in pamant de rusine.

| Spiderul a răspuns:

Pentru ca in vremurile reci se plateste destul de mult la intretinere in caz ca nu stiai si de aceea e mai bine vara decat iarna