| Unul20111996 a întrebat:

Oare cum e sa fii mort? Stiu ca nu aveti de unde sa stiti, evident, doar ca dati-va si voi o parere?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata ce functiile vitale inceteaza, totul se termina! Cu alte cuvinte, practic nu mai stii nimic! Te duci naiba...

| SetYourselfFree a răspuns:

Iisus spune că moartea este precum un somn, şi eu cred că este la fel.Şi ca să îţi poţi imagina mai bine cum e gândeşte-te cum te simţeai cu câţiva ani înainte să te naşti.în biblie există nişte sâmburi de adevăr, dar de la asta s-au ajuns la nişte basme nemuritoare.Cred în Dumnezeu, în destin şi reîncarnare, dar nu cred în rai şi în iad.

| RoxySmile a răspuns:

Pe bune? happy in orice caz cred ca e naspa fiindca incepi sa mirosi urat si sa te dezmembrezi.