| Zabbyel a întrebat:

Oho micuti mei micutele mele love strucklove struck de ce oare prostia e la conducere iar iteligenta e in decadere totala?love strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentrucă e cul să fi prost.

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Tu din care ești? Din ăia care conduc sau din ceilalți?

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca noi nu facem nimic sa schimbam asta, toleram prostia si ignoram inteligenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai tu ai pus intrebarea asta? :\

Răspuns utilizator avertizat
| ioanaichim2015 a răspuns:

Pentru ca copii cred ca scoala este naspa si nu are rost sa mai inveti sa treci de niste examene pe care le poti lua usor daca inveti( scoala ii invata pe copii, dar copii nu vor sa invete)