| Ammizzu a întrebat:

Paste fericit! Ce o sa faceit de Pasti?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca o sa muncesc, sa dea domnul pentru ca vreau o bicicleta mai buna cu frane pe ulei si suspensii mai bune si am nevoie de bani sa o achizitionez.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
stam linistiti/care poate danseaza/care poate bea/mananca/jucam o tabla.
in general se distreaza
Paste fericithappy

| Ibrahimovic a răspuns (pentru caramela):

"carwe"?
Nu cred ca era momentul sa corectezi acea greseala minuscula, care sunt convins ca a fost facuta din graba.

| caramela a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Crede-ma ca nu a fost cu rautate...scz daca te-ai suparat.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru caramela):

Nu m-am suparat, nu as avea de ce. laughing
Paste Fericit! happy big grin

| hideaway a răspuns:

Paște fericit și ție!
Eu plec la bunici cu ai mei și petrecem Paștele împreună, în familie. Mi se pare cel mai frumos așa. Dar tu?

| OnuOnulică a răspuns:

Eu nu fac nimic. Stau în casă şi mă uit la TV probabil...

| Ibrahimovic a răspuns:

La fel si tie! big grin happy
Pai, de Paste voi sta alaturi de cei dragi, in jurul mesei, voi merge la rude, pe la prieteni, voi iesi in oras... Nimic special. big grin

| Seepty a răspuns:

Paste fericit si tie!
Cam de toate, mancam, bem, ne bucuram si petrecem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ciocnesc oua, o sa mananc prajituri, cozonaci si mai stiu eu ce...pe scurt iar ma ingras crying

| svartirhimnar a răspuns:

O să-i mănânc cozonacii maică-mii.

| Cupcake a răspuns:

Mancamlaughing