| stelutza12 a întrebat:

Pe facebook am creat o pagina si am facut 13.235 like.uri.Cand am intrat azi pe pagina eu nu mai eram admina.Ce sa fac ca sa-mi recuperez pagina.E singura mea pagina care are multe like.uri si admini sunt active.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Daca e pagina ta, inseamna ca cineva te-a scos de la "Roluri in pagina". Daca cineva are gradul de administrator (adica nu admin, editor sau altele ), roaga-l ( sau roag-o ) sa intre la "Roluri in pagina " si sa te puna ar admina.