| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi va enerveaza oamenii care te uiti in ochii lor si ei intorc repede capul? Nu ma refer ca te uiti ca un violator in serie pe strada, ci doare mergi normal pe strada si cum te uiti inainte sau doar stai in statie si trece o persoana si cand te uiti in ochii lor, isi intorc repede privirea sau capul. Mie mi se pare ciudata rau chestia asta. Voua?

9 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Chiar nu am obiceiul sa ma uit in ochii oamenilor care trec prin fata mea. laughing
Iar daca cineva sa zicem ca se uita in ochii mei cand trec pe strada nu cred ca observ. Nu stiu, poate imi mut privirea, dar nu cred ca o fac intentionat pentru ca de regula nu prea observ. laughing Cred ca singurele dati in care observ asta este daca persoana respectiva are un aspect ciudat sau daca este vreun tip bun de imi pica falca. Dar si atunci ma intorc repede, caci na, am prieten si sunt fata cuminte. laughing

| anonim_4396 explică (pentru OoBunnyoO):

Iti e frica, ca il inseli cu privirea a laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai normal. Dupa imi trec ganduri pacatoase prin minte. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, nu ma enerveaza/deranjeaza. laughing Eu am obiceiul sa privesc lung in ochii oamenilor mai ales cand nu se uita la mine dar nici nu intorc capul cand se uita ei la mine laughing

| MrLucas a răspuns:

Unul din motive ar fi ca se simt intimidati, se spune ca e foarte greu sa pastrezi contactul vizual.Nu prea ii bag in seama sincer, mai demult si eu eram la fel, ma intimidam repede si intorceam capul, acum ii omor cu privirile mele fixe!laughing)

| anonim_4396 explică (pentru MrLucas):

Tocmai ce vorbeam " nu privire de violator in serie" si hop vad sfarsitul ala la tine rolling on the floor

| MrLucas a răspuns (pentru anonim_4396):

Metaforic vorbind, ma gandeam ca prinzi ideea! Of of

| anonim_4396 explică (pentru MrLucas):

laughing

| TrainNo1 a răspuns:

Am venit si eu in locul asta aicisa sa spun ce ridicol va sta la toti cu raspunsuri care sunt pline de laughing