| unprietenaproape a întrebat:

Pentru ce ati muri?

15 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pentru visul meu.

| CristiB93 a răspuns:

Pentru cine merita.

| William a răspuns:

Ca sa-mi salvez viata.

| OldSoul a răspuns:

Pentru persoanele pe care le iubesc, sau mai bine spus, pentru binele lor.

| Doub a răspuns:

Buna intrebare.
As zice pentru persoanele pe care chiar le iubesc, dar ma gandesc ca daca as muri le-as distruge sufleteste. Hm, nu stiu.

| AirănMeidăn a răspuns:

pentru nimic. nu are absoluttt nici un sens sa mori pentru ceva, fiindca nu ai putea beneficia de acel lucru mai tarziu, fiind mort
mai bine sa traiesti fara a avea respectivul lucru decat sa fii mort si tot sa nu ai parte de el. cat timp esti in viata poti beneficia de alte chestii, dar mort, nu

| RareşTPUro a răspuns:

Persoana iubita.

| Sociopat a răspuns:

Pentru a avea o statuie de 100 de metri care sa-mi onoreze existenta.
As fi eu nud pe o motocicleta, cu un Ak47 in mana dreapta, un M4A1 in mana stanga, cateva sulite infipte in spate, cateva doze de bere la brau si 2 femei goale langa motor.Cand bagi bani la statuie(ca la pacanele), scuip foc si strig "mui3 tarfe".Ca in episodul ala din Futurama cu Bender de devine faraon.De asemenea ar iesi gloante din mitraliere, s-ar auzi tunete si fulgere iar cele doua femei ar incepe sa tipe iar eu as ejacula la final bere.Oh, si testiculele mele ar fi de fapt doua boxe uriase la care sa pui muzica.La statuia mea s-ar face ceva pelerinaj de metalisti care consta in 10 zile de metal iar in ultima zi baga toti bani si imi dau drumu pe ei.

| unprietenaproape explică (pentru Sociopat):

Ooo, vad ca ti ai luat foarte in serios rolul

| Deaad a răspuns:

Pentru nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru nemurire.

| Tigrutza2003 a răspuns:

Pentru a salva alta viata