| Fradwq a întrebat:

Pentru cei care au vazut Star Wars 7.
1.Ce parere aveti despre film?
2.Care e personajul vostru preferat?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

A fost frumos, mi-a placut.
Din 7 exclusiv mi-a placut Kaylo Ren, dar din toata saga mi-a placut Luke Skywalker!

| RainmakerX a răspuns:

1. Ce parere am despre film?
A fost okay ...Chiar genial, isi merita renumele. Astept partea urmatoare ^-^

Nu sunt sigur daca a fost cea mai buna parte de pana acum dar a fost clar mai buna decat cea de dinaintea ei.

Mi s-a parut putin ciudat cum fata aceea *Rey parca?*, fara gram de experienta a reusit sa-l invinga pe Kylo Ren.

In rest ce pot zice?
Mi-a murit personajul preferat... trebuie sa-mi gasesc altul sad

2.A fost... T_T
Han Solo. In prostia mea, la momentul respectiv chiar am crezut ca Ren o sa fie bun. laughing

| Deaad a răspuns:

1.Genial.Am fost placut impresionat si a facut fata asteptarilor mele.
2.Kylo Ren, bineinteles.

| Fradwq explică (pentru Deaad):

Si personajul meu preferat e tot Kylo Ren! happy