| DdDiX a întrebat:

Pentru cei care sunt din galati: stiti cumva daca mai sunt concerte pana de sarbatori? pls spuneti-mi si mie...

3 răspunsuri:
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Buna!
Si eu sunt din Galati si din cate stiu, nu nu se mai fac concerte pana la Craciun banuiesc.Nu sunt sigura, dar incearca sa mergi la biblioteca acolo la filiala si sa te faci ca imprumuti o carte, apoi sa le intrebi pe doamnele alea daca mai stiu de vreun concert.Eu asa am facut acum 2 anilaughing.

| Biencutza_3047 a răspuns:

Eu sunt din Galati...si nu.nu mai sunt concerte de pe 30 noiembrie