| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete.

Vi se pare din cale afara de ciudat daca va intalniti mai mult de 3 ori cu un baiat si inca nu v-a sarutat? Este scris in piatra ca trebuie in prima intalnire daca nu, neaparat in a 2?

Ma intereseaza raspunsul la fete majore.

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am 18 ani si am avut cateva relatii pana l am cunoscut pe actualul meu iubit. Unii baieti sunt mai rusinosi si asteapta sa vada daca fata e chiar interesata de ei si probabil asteapta ca ea sa faca primul pas altfel nu inteleg de ce nu ar incerca sa o saruta mai ales daca baiatul o place. Daca nu era atractie sau ceva intre ei nu ajungeau sa se intalneasca de 3 ori...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Din a treia intalnire e oarecum ok sa nu va pupaciti, dar daca continuati asa, iar tu nu o saruti, va crede ca iti e indiferenta sau ca iesi cu ea din plictiseala.

| anonim_4396 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Bine de stiut mai utiliator avertizat laughing. ci siguranta te-au "ars" din cauza avatarului ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am observat si eu ca cine se ia de "veterani" si-o incaseaza repede.

| sweetnov a răspuns (pentru anonim_4396):

Si chiar direct de la ei de multe ori.batting eyelashes

| AgentBomboana007 a răspuns:

Nu este ciudat. poate ii este rusine sau poate ca vrea sa cunoasca persoana respectiva mai bine. sa spunem ca v-ati intalnit de 5 ori. el macar ar trebui sa dea cel putin un semn, daca nu soarta...

| sweetnov a răspuns:

Unele fete dau mai multe probe baietilor. Nah! tongue Si inversarea subiectilor este valabila.

| sweetnov a răspuns:

Ups, cica "pentru fete".

Hai ma ca e discriminare sa pui asemenea intrebari pe TPU. laughing

| anonim_4396 explică (pentru sweetnov):

Nu-i discriminare, dar raspunsul baietilor aici chiar nu ma interesa. am vazut la multi " " moama", este a 2 intalnire si nu v-ati sarutat?", si nu voiam raspunsuri imbecile de genu.

| sweetnov a răspuns (pentru anonim_4396):

Mhm, mai sunt si din astia care devin doar prieteni(grad variabil), chiar daca reprezinta un caz tot mai izolat in ziua de azi, iar in conceptia multora e mult prea nepotrivit. Dar se poate. Asa cum si la scoala/serviciu poti avea colegi foarte buni care iti pot fi prieteni, indiferent daca sunt fete/baieti.

In fine, nu mai gandi si tu asa mult in stereotipuri.