| UnBroken2016 a întrebat:

Peste tot fani Game of Thrones. Arunci pe strada o piatra si e imposibil sa nu nimeresti in cap pe unul care sa se uita la acest serial. Ce v-a placut la acest serial? De ce vi se pare asa de bun? Alte seriale de rahat care sunt foarte cunoscute, nu ma mira ca sunt apreciate. Ba sunt chestii pentru fete sau adolescenti dar serialul asta se uita unu de la 15 ani pana la persoane in toata regula. Deci care e treaba? Am vazut acum 2 ani parca primul episod si nu mi-a placut deloc. TOate serialele apreciate de mine, mi-au placut dupa 5 minute sau un episod dar serialul asta nu m-a incalzit cu nimic.

9 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Sunt mai multe fire narative, multe intrigi, lupte, personaje destul de complexe şi multe răsturnări de situaţie încât ajungi să apreciezi personajele pe care le urai.Şi eu la început am văzut câteva episoade şi nu mi-a plăcut, dar apoi peste ceva timp m-am apucat iar de el şi a ajuns să fie unul dintre serialele mele preferate.

| Deaad a răspuns:

Este un serial foarte bun si nu inteleg care e problema ta.

Nu-mi pasa daca se uita multa lume.
Daca imi place, ma uit, daca nu, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma uit la game of thrones si ce-ai mai zis tu pe acolo, dar ma lasi pe mine sa arunc cu piatra aia?

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca poti arunca mai mult de 2 m? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Depinde de piatra si de unde arunc, daca nu... Incerc pana reusesc.

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa,daca nu poti tu, arunc eu cu piatra laughing ca nici eu nu ma uit big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu):

Mi se pare corect.

Răspuns utilizator avertizat
| DanielBogdan a răspuns:

Incearca sa te uiti la mai multe episoade! Probabil are o poveste foarte buna, se pastreaza aceiasi actori si sunt rasturnari de situatie deosebit. Iti creaza o stare de emotie. Nu este un serial obisnuit, personajele principale nu sunt menajate deloc, ba chiar sunt printre primele care mor! Are o poveste minunata si actori foarte buni, sper sa incerci cateva episoade si sa vii dupa cu o parere