| Dana a întrebat:

Pot sa ma despart de iubit in lady popular? daca da cum?

2 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

Da! Te duci la el si pur si simplu ii spui: Hey. As vrea sa vorbim putin. Spune-i: Stii...Am petrecut cele mai frumoase momente din viata alaturi de tine si imi pare rau ca tr. sa fac asta, dar... Nu mai putem sa fim impreuna nici un minut in plus. Imi pare rau caa trebuit sa fac asta. Regret. Apoi intoarcete si placa cu o fata trista. Astai tot big grin

| Eu_7539 a răspuns:

Da! trebuie sa te duci la city... si al club sau night club sau cum se numeste si dai acolo break up parcathinking si parca te costa banutibig grin. succes