| chiftelutacrocanta a întrebat:

Poti ierta o persoana care a gresit in fata ta dar care nu si-a recunoscut fapta gresita in fata ta?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai greu.

| Drimmero a răspuns:

Nu imi place sa port razbunarea in mine, dar daca persoana respectiva mi-a gresit grav, cu siguranta nu uit si nu iert!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da sad

| WaterDrop a răspuns:

Niciodata, razbunarea are rolul ei si este dulce, orice ar spune altcineva.

| deeeaqq a răspuns:

Nu, sunt rea, îmi pare rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,pot-nu sunt chiar atat de rea-insa ii trec automat pe "lista neagra" happy, poate stii si tu vorba aia :"Te iert, te iert dar nu te uit!" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.