| Geanin a întrebat:

Preferi sa traiesti 40 de ani bogat, fericit, destept etc sau +100 blonav, sarac, ignorant, frustrat?

35 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Prima.
Orice condiție aș avea, nu mă aștept la o viață lungă.

| Drimmero a răspuns:

Prefer sa traiesc 100 de ani, bogat, fericit, destept si etc, decat sarac, ignorant si frustrat, dar nu se poate niciodata sa fie cum vrei, doar cum vrea soarta!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Crede-ma, si eu vreau!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Oricine ar vrea sa traiasca fericit si sa aiba ceea ce vrea, dar e cam imposibil. Unii au prea multi si sunt nefericiti, iar altii n-au de niciunele. Soarta asta este incredibil de 'traseista', ii incearca pe toti!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Știi ce m-a amuzat la raspunsul tău?
Ca nu ai ales o varianta, ci le-ai combinat dupa bunul plac.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Joc de cuvinte, my dear butterfly!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Mda... laughing
Incep sa ma gandesc serios sa iti pun și eu o poreclă!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Nu ma supar, mai ales daca vine de la tine, imi poti spune cum vrei tu.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Ceva sugestii?
Nu de alta, dar nu aș dori să te jignesc. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Baga mare, nu ma jignesti nici intr-un caz. Foloseste-te de nick-ul de aici, sau cum vrei tu.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Oh, ce greu e.
"Microbistule" sau "Fotbalistule" nu ti-as spune.E pasiunea ta si nu vreau sa ma leg de ea.
Imi amintesc de pistolul ăla, la care inca nu mi-am gasit gloante, si ma gandesc ce porecla sa iti dau pornind de la el.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

''El Pistolaro'', bwuahahaha, cum ar suna...

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta-i! rolling on the floor
Pistolarule!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Suna prea aiurea, nu suna a porecla.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Spune tu o poreclă.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Mi-ai dat fatala aici, ma gandesc pana maine ca nu gasesc una care sa corespunda! Foloseste numele de aici, consider-o porecla, alta nu-mi vine in acest moment si nici c-ar veni!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

O sa vina cand ne asteptam mai putin.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Trebuie neaparat sa primesc si eu o porecla, nu e de ajuns ca ai tu? Trebuie si eu?tongue

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Da,trebuie.
De ce să am eu si tu nu?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aia cu banii.

| T0T a răspuns:

Cu ce m-ar ajuta să trăiesc mult dacă doar supraviețuiesc, nu aș putea spune că chiar trăiesc.

| RainmakerX a răspuns:

Prima clar happy

| R0R0 a răspuns:

Prima variantă.

| Florentina9210 a răspuns:

Stii ce m-a amuzat la intrebarea ta? Faptul ca ai mentionat "100 ani''. Evident este imposibil. Nu stim sa mai avem grija de noi. Sa zicem mersi daca ne apuca si 50.

| syd2 a răspuns:

Prefer sa traiesc singur pe un varf de munte si sa mor tot acolo.

| alexandrualind a răspuns:

Daca vine vorba de a doua nici macar o secunda nu as vrea sa traiesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le am pe toate, dar nu o să trăiesc mai mult de 30 de ani.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vorbi asa ca vei trai

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu prefer sa traiesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa traiesc si 10 ani bogat, fericit, destept decat 100 bolnav,sarac,ignorant,frustrat.
Ba chiar mai mult, prefer sa traiesc si o luna bogat, fericit, destept, decat 100 bolnav, etc.
Care e rostul vetii daca esti bolnav, sarac, igorant si frustrat?

| JetBlueJet a răspuns:

O prefer pe prima.
Tu?

| Geanin explică (pentru JetBlueJet):

Si eu tot prima

Eu as prefera si 25 (chiar daca mai sunt decat 9 ani crying )

| JetBlueJet a răspuns (pentru Geanin):

Macar pana la 30 big grin
*Ai 16 ani?-Multi inainte-
smug

| MeForeverAlone a răspuns:

Fii serios până și un prost ar alege mai degrabă prima variantă

| RorySan a răspuns:

Pe prima!