| YesViRginia a întrebat:

Prin ce metode imi pot face prieteni multi pe facebook? Necunoscuti sa fie.Dau funda

4 răspunsuri:
| Hng123 a răspuns:

Intrii in grupuri postezi cat mai multe chestii acolo (trebuie sa te remarce cineva ).Sau poti intra pe omegle va cunoasteti si daca va placeti tineti legatura pe facebook.

| PurpleKusH a răspuns:

Eu zic sa te inscrii intr-un grup numit pot sa va dau add? si eu sunt in el si am 2000 d eprieteni
acolo daca dai like sau com la o poza care o postat-o careva primesti add sau trebuie sa dai add depinde ce zice fiecare in concluzie acolo iti inmulteti prietenii. Funda?

| YesViRginia explică (pentru PurpleKusH):

Iti dau funda.da cum intru in grupu asta?

| ZippyStar a răspuns:

Pai...cea mai usoara varianta ar fi sa te uiti la prietenii prietenior tai si sa le dai cerere de prietenie.Iti spun sigur ca o sa se mareasca semnificativ numarul prietenilor tai. Funda?