| Drăgoţel a întrebat:

Raraiti sau sasaiti? Si de ce ati ales unul puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu conteaza daca are probleme de dictie, conteaza sa imi faca inima sa bata puternic doar la auzul glasului sau.

| Ibrahimovic a răspuns:

Rârâiţii mi se par mai nostimi, au mai mult haz cand vorbesc, parerea mea. Sâsâiţii nici nu prea inteleg ce spun, deci aleg rârâiţii. laughing)
Desi, nu-mi place ca o persoana sa aiba defecte in vorbire. laughing

| SweetMinion a răspuns:

Nu conteaza defectele in vorbire, conteaza sufletul persoanei si cat de mult o iubesti si cat de mult te iubeste persoana respective.Dar daca ar fi sa aleg intre cei 2, as alege raraitii, nu stiu de ce dar mi se pare dragut acest defect de vorbire.