| augustus17 a întrebat:

Sa ma duc la facultate la Bucuresti langa iubitul meu sau sa ma duc la Cluj pentru ca acolo e facultatea mai buna. Ce sa aleg? Ma refer la facultatea de medicina.

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

La Cluj.

| augustus17 explică (pentru Kaℓi):

De ce? Conteaza asa mult unde o fac sau ar trebui sa fiu langa iubitul meu? Nu pot sa stau atatia ani fara el.

| Kaℓi a răspuns (pentru augustus17):

Ok, atunci du-te la Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine inveti sa iei bacul decat sa iti faci griji la ce facultate te duci.

| Quizztime a răspuns:

Cluj. Iubirile la varsta ta sunt o gluma. Peste cativa ani cand va despartiti (sau luni ) o sa iti para rau ca nu ai ales o facultate mai buna pentru un baiat.