| CristiB93 a întrebat:

Sa mergem la vot sau sa nu mergem?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cum sa nu mergem, viitorul nostru si al intregii tari de votul nostru depinde!

| CristiB93 explică (pentru neutrino):

Nu crezi ca se vor frauda alegerile cum sa mai intamplat?

| neutrino a răspuns (pentru CristiB93):

Noi suntem romani, cum poti crede asa ceva!

| CristiB93 explică (pentru neutrino):

Cum adica?

| Mădă0611 a răspuns:

Trebuie sa informam lumea corect. Ca sa nu existe probleme la urne, maine, 2 noiembrie, trebuie sa mearga doar cei care o voteaza pe Macovei, poimaine, 3 noiembrie, cei care il voteaza pe Ponta, marti cei cu Iohannis, s.a.m.d. happy Eu merg maine sau deloc.

| CristiB93 explică (pentru Mădă0611):

Deci tu votezi cu Macovei big grin. Eu atunci merg marti sa votez big grin

| Mădă0611 a răspuns (pentru CristiB93):

Bun asa. :d

| AlexanderAdrian a răspuns:

Trebuie sa mergem la vot ma tem insa ca multi sunt prost informati sau rau intentionati. Observ ca unora nu le-a ajuns Basescu si vor un alt mizerabil drept presedinte in persoana neamtului care nu e neamt. Dar in definitiv, de fiecare data am reusit sa ne facem mult rau singuri, asa ca votand tampiti ne meritam soarta.

| Mădă0611 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Am vazut ca esti pro poanta, dar mi-ai votat "inteligent" raspunsul cu acordul cu fmi, nu sti ce presupune acel acord, sau ce? Raspunsul era anti poanta si pro base, ca pampalaul ala cu moaca de retardat cred ca e manelist, arunca bani in stanga si in dreapta, cetatenilor le da doar resturi; tocmai ziceam in alt raspuns de 230 de milioane de euro "iertate" rusilor de el, ar mai fi cele 8 date bisericilor.

| Dididia101 a răspuns:

Daca votam cu cine trebuie, atunci e mai bine sa mergem, pentru ca, cu fiecare vot suntem mai aproape de a scapa tara de hotie, cu presedintele bun.

| CristiB93 explică (pentru Dididia101):

Crezi ca exista presedintele bun?