| Elevu53 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce faceti voi in timpul liber pe net?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU,muzica,seriale/filme/animeuri...,''articole ''interesante(diverse), fanficuri, retele sociale (facebook, messanger...)

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Citesc despre subiectele care ma intereseaza, ma uit la videoclipuri pe Youtube, caut trupe sau interpreti pe care nu i-am ascultat, din sfera genurilor de muzica pe care le ascult, discut cu diverse persoane etc.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ascult muzica si citesc diferite chestii. thinking

| Sociopat a răspuns:

Grip bun si sus jos sus jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac mâncare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu?

| Elevu53 explică (pentru anonim_4396):

TPU si Fb in general...de aia am si intrebat sa mai stiu ce pot sa mai fac. Mersi pentru raspuns.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Stau pe TPU.

| Wukii a răspuns:

Mă joc cu prietenul meu imaginar.