| Xfactor_2745 a întrebat:

Sal vreau sa mi cumpar un nokia cu touch screen dar vreau sa tina bateria mult, sa aiba touch screenu bun si daca sa poate sa aiba mai multe difuzoare sau sunet mai tare.Eu am un Samsung galaxy 550(GTI5500) nu tine bateria foarte mult nici sunetul nu este prea tare dar are touch screenul foarte bun. dau o mie de funda daca se poate

Răspuns Câştigător
| Horty a răspuns:

Nokia 5800 xpress music are 2 difuzoare, 3.2 megapixeli si touch-u e foarte bun. iti zic asta pentru ca am eu acest telefon si e foarte bun.