| MusicLover a întrebat:

Sall. am facut o solnita din hartie da' nu mai stiu ce trebuie sa scriu in ea si unde trebuie sa scriu. imi puteti spune voi? parca era ceva cu "zi un numar" da fac dupa aia.sad plsss explicati-mi si spuneti-mi ce trebuie sa scriu in solnota si unde sa scriu FUNDAAAAAAA la cel mai rapid si explicativ raspuns

Răspuns Câştigător
| Deea003 a răspuns:

Pooi poti sa scrii de exemplu animele, flori, meserii, cu cine te potrivesti si scrii nume de fete/baieti...inauntru scrii numere de la 1 la 8 unu pe fiecare parte si desfaci inauntru scrii exemplele care le-am dat, da cum se joaca stii? sper sa te ajute big grin