| Raz11 a întrebat:

Am downloadat Metin2 Lunatis si cand am vrut sa-l instalez, m-a anuntat antivirusu ca a detectat o fila : TR/Crypt.XPACK.Gen2. Ce sa fac, sa bag antivirusul in carantina si sa instalez jocul mai departe sau sa sterg jocul. Va rog, spuneti-mi cat mai repede crying(((((((((((((((!

Răspuns Câştigător
| Lion_9677 a răspuns:

1.Nu-l instala
2.Nu te mai juca metin 2 (toate au virusi )
3.Metin 2 are un sistem de protectie slaba
4.Sterge-l (pentru binele calculatorului)
5.Inca un motiv ca sa-l stergi este ca o sa devii dependent si incontinu o sa vrei numa metin2 si no sa te mai poti lasa de el