| maria999 a întrebat:

Sall! Vreau si eu cateva mesaje de dragoste pentru el, dar sa fie ceva mai original. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Alfabetul incepe cu ABC, numerele incep cu 123, muzica incepe cu Do Re Mi, dragostea incepe cu mine si cu tine.

| Ritsuko a răspuns:

Mesajele de dragoste ar trebui sa fie facute de tine, ca doar tu ii sti personalitatea, ceea ce ii place si ce nu, porecla lui, amintiri frumoase. Incearca sa-ti scrii mesajele singura sigur vei reusi.Bafta!