| Ovidiu2014 a întrebat:

Salut am primit de 2 ori pana acum un mesaj pe facebook(de la 2 prieteni)care ma intreba daca un anumit video este al meu iar apoi spunea ca e un video rau(scria cam asa : This video is yours?, very bad video ) am incercat sa ma uit dar nu pot (am bitdefender si nu imi permite) iar acum cand m-am uitat spunea ca Chrome a blocat acel continut. Stie cineva, explicati-mi si mie va rog.

Răspuns Câştigător
| Iamnotme a răspuns:

E un virus happy. Şi eu am păţit-o, dar Chrome a blocat acel conţinut, nu s-a downloadat nimic, şi prietenii mei nu primesc virusul.

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

E un virus

| ugal a răspuns:

Chrome a blocat acel video pentru ca este un virus..cum dai click pe el se downloadeaza instant u fisier care contine un virus..si apoi ai sa trimiti si tu mai departe fara macar sa stii la alti oameni acest virus.