| Costytm29 a întrebat:

Salut, când trimit mesaje pe Facebook nu ajung, se duc în spam. În cât timp ma scoate din spam, sunt deja de o saptamana?

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai persoana respectiva te poate scoate din spam, dar din moment ce nu te-a scos, se presupune că persoana respectivă nu vrea să vorbiți (daca e vorba de o persoană pe care nu o ai la prieteni, in special)

| MihaiMB a răspuns:

Ajung în spam deoarece cui îî dai tu mesaje nu le acceptă, nu vrea să vorbească cu tine mai pe scurt.